Гостьова книга

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Примітка: Поля обов'язкові для заповнення позначені *


Ім'я: Єгор Турченко

Повідомлення: Тетяно Олексіївно! Дякую за цікаво проведений час. Інформація на цьому сайті дуже цікава. До того ж тут зручний та приємний інтерфейс. Бажаю вам успіхів.


Ім'я: Юлія

Повідомлення: Тетяно Олексіївно! Щиро вдячна за цікаву й змістовну розповідь! Дякую Вам за прекрасну експозицію, бо пам'ять про минуле є запорукою майбутнього. Наснаги Вам!


Ім'я: Андрій Приходько

Повідомлення: Тетяно Олексіївно! Ви дуже цікаво розповідаєте про нашу історію, про наших земляків, історії воєнної давнини. Дякуємо від усього 9-В класу.


Ім'я: Сергiй

Повідомлення: Дуже сподобався музей. Навіть не підозрював, що Суми таке героїчне місто. Тетяно Олексіївно, особисто ви в моїх очах великий історик.


Ім'я: Мишель

Повідомлення: Неплохой сайт. Прост в использовании. Учусь в другой школе и решил посетить данный музей. Учителя с радостью провели мне небольшую и познавательную экскурсию.


Ім'я: Катя

Повідомлення: Нещодавно я відвідала музей 6-ї школи. Це дуже гарне та надзвичайно цікаве місце, де можна почути цінні та цікаві історії про наше місто та земляків. Обов'язково відвідайте цей музей і ви дізнаєтеся дуже багато нового.


Ім'я: Анна Сергіївна

Дата: 25 жовтня 2016, 21:26:07

 

Повідомлення: Тетяно Олексіївно! Ви робите дуже важливу справу для теперішніх і майбутніх поколінь - по краплинці збираєте цінні історичні відомості про наших земляків-визволителів, щоб донести цю інформацію до учнів та всіх небайдужих людей! Бажаю Вам натхнення, творчих успіхів!